Webdesign a grafika

Pro grafické ztvárnění Vašeho webu máme připraven výběr z několika osvědčených a plně viditelných základních šablon. Váš výběr lze rozšířit na další bezúplatné šablony dle Vašeho požadavků a konzultací.

Pochopitelně jsme schopni zajistit tzv. Prémiové a Profi verze těchto šablon, které jsou však úplatné, či šablon, které jsem primárně úplatné. Všechny typy šablon jsou vytvořeny celosvětově uznávanými grafickými tvůrci a jsou plně kompatibilní s našimi systémy. Výběr šablony bude řešen s obchodním zástupcem či přímo s určeným technickým správcem webu. Šablony lze kdykoliv v průběhu provozu měnit, tj. Vaš nastavený web muže být kdykoliv v novém kabátě.

Ukázka základních šablon pro prezentace a e-Ochody

Šablony pro prezentace

CELOSTRÁNKOVÉ LOGO

Unikátní šablona, která zaujme hlavním obrázkem (logem) přes celou obrazovku. Může obsahovat jeden či dva sloupce zobrazení.

UNIVERZÁLNÍ ŠABLONA

Šablona pro jakékoliv využití. Na této šabloně prezentujeme Unikátní rezervační systém pro poskytování služeb a organizaci schůzek.

ŠABLONA S OHRANIČENÍM

Zajímavá šablona s ohraničením textů a nabídek. Na této šabloně prezentujeme modul příspěvky. Unikátní možnost vkládání textů, obrázků či jiného sdělení pod hlavní obrázek.

Šablony pro e-Obchody

TECHNICKÁ ŠABLONA

Šablona s menším obsahem grafiky, nicméně použitelná v různých barevných formátech pro všechny obchody s ukázkou využitelnosti tabulek.

GRAFICKÁ ŠABLONA

Šablona přímo od WooCommerce, Upoutá svoji jednoduchostí a vzhledem.

Tvorba firemního loga

Logo je grafická značka, která Vaši firmu či společnost reprezentuje. Vaše logo by mělo být lehce zapamatovatelné. Logo by mělo být originální a nezaměnitelné, protože je základním prvkem všech firemních materiálů jak tištěných, tak elektronických.

Tvorba korporátní identity

Vytvoříme korporátní (firemní) identitu vaši společnosti. Využijte korporátního grafického designu k docílení jednotného vzhledu vaši prezentace v tiskovinách (hlavičkové papíry, vizitky, obálky, složky) i reklamních (letáky, plakáty, prospekty, katalogy nebo inzerce), případně pro jeho užití na internetových stránkách či jiných internetových mediích.

Průvodce výběrem webu