Marketing a SEO

Z vlastních zkušeností víme, že zviditelnění , byť kvalitních webových prezentací, může být velkým problémem. Proto nabízíme několik možností, jak se dobrat ke zdárnému efektu.

PPC kampaně

Zboží CZ

Systém umožňuje, exportovat produkty na nejznámější srovnávače zboží jako je Zbozi.cz a Heureka.cz, ze kterých získáte další objednávky

Provizní systém

Nejrychlejší metoda oslovení potenciálních zákazníků v ten správný čas. PPC reklama je cesta, jak o svých službách a produktech dát vědět širokému spektru uživatelů v co nejkratším čase. 

Vlastní Partnerský / provizní program. Váš Partner (Affiliate) propagujete na svých stránkách (či jiných prostředcích), prostřednictvím bannerů, vaše stránky nebo produkty.

V případě dokončené a zaplacené objednávky, která vznikne jeho odkazem, získává provizi v dohodnuté výši.

Optimalizace webu SEO

Pečlivě vyhodnotíme Vaše obchodní potřeby a cíle a podle toho zvolíme budoucí strategii podpory vašeho webu. Cílem je přivést takového návštěvníka, který se stane vašim zákazníkem.

Kompletní SEO audit webu 

  • Zhodnotíme rychlost, přístupnost a použitelnost vašich stránek
  • Zdrojový kód stránek jeho sémantiku, validitu a výskyt případných chyb nemusíme primárně kontrolovat, protože je čistý. Průběžně budeme validitu provádět po vašich editacích
  • V ceně je indexace stránek na Google a Seznam

Průvodce výběrem webu