Internetové prezentace

test Chystáte se změnit stávající web, který je zastaralý a nesplňuje plně vaše představy nebo nové technické specifikace? Potřebujete vytvořit přehledné a zároveň reprezentativní webové stránky? V tom případě jste správně! Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Našim cílem je pochopit vaše podnikání a a zejména představy a na tomto základě připravit návrh celého webu.

Změna zažitých standardů

Víme, že se mění způsob prohlížení webových stránek a prohlížení se mílovými kroky začíná přesouvat na mobilní zařízení (v současné době je 46% stránek prohlíženo právě takto). A proto bude vytvořený web připraven k prohlížení napříč všemi zařízeními (PC, mobilní telefon nebo tablet). Bude tedy plně responzivní. Vzhled a přehlednost je velmi důležitou součástí úspěšných webových stránek a proto Vám vytvoříme srozumitelnou a graficky úspěšnou prezentaci

Jak bude vše probíhat ?

Úvodní konzultaci/e s Vámi provede náš vyškolený obchodní zástupce. Dále již budete spolupracovat s vybraným programátorem, který je současně zkušeným grafikem a společně dovedete společný projekt ke zdárnému zprovoznění webu.

Redakce webu

Jednoduše a rychle budete přidávat na web texty, obrázky či videa úplně sami. Obsah webu si totiž můžete libovolně upravovat pomocí redakčního systému, ke kterému poskytneme zaškolení. Ziskáte tak absolutní kontrolu nad obsahem vašeho webu. V případě vašeho zaneprázdnění budeme ochotni celou správu vašich stránek převzít na sebe.

Průvodce výběrem webu